ТОП продаж

Рекомендовані товари

CUSTOMER SUPPORT

Need Assistence?

We really care about you and your website as much as you do. Purchasing Porto or any other theme from us you get 100% free support.

SECURED PAYMENT

Safe & Fast

With Porto you can customize the layout, colors and styles within only a few minutes. Start creating an amazing website right now!

RETURNS

Easy & Free

Porto has very powerful admin features to help customer to build their own shop in minutes without any special skills in web development.

Gradus Plus – кондиціонери в кожний будинок

 Gradus Plus – якісні кондиціонери для дому та бізнесу. Комплексний підхід до справи. Продаж та встановлення кліматичного обладнання. Широкий асортимент товару. Співпраця з перевіреними організаціями.

В жарку літню пору кожна людина намагається сховатися в прохолодному місці. На жаль, знайти його у цей час не дуже просто. Адже навіть у приміщенні температура повітря висока. Якщо ви бажаєте створити комфортний мікроклімат в офісі, на підприємстві, незалежно від погодних умов за вікном, рекомендуємо вам купити кондиціонер в нашому інтернет-магазині Gradus Plus.

Чому саме ми

Наш інтернет-магазин працює на ринку товарів та послуг понад 10 років. За цей час ми показали свій професіоналізм у роботі, відповідальність та якість товару.

Головні переваги нашого інтернет-магазину:

  1. Комплексний підхід до справи. Основними напрямками нашої діяльності є продаж та встановлення кондиціонерів. Ми робимо все, щоб придбане обладнання прослужило вам якнайдовше.
  2. Широкий асортимент товару. У каталозі магазину ви знайдете кілька десятків варіантів кондиціонерів для дому чи офісу. На товар надається гарантія.
  3. Прозорі умови співробітництва. Робочі моменти обговорюються в індивідуальному порядку, фіксуються у договорі. Вартість послуг також зазначається в документі.

Ми співпрацюємо із сервісним центром «Камелот Сервіс». Тому завжди готові допомогти вам здійснити якісний ремонт кліматичного обладнання.

You've just added this product to the cart:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: